© 2019 Agencja Quadrata

 

Blog

Agencja Quadrata / Business  / Pozycjonowanie marki.
a

Pozycjonowanie marki.

 

Pozycjonowanie Twojej marki, kiedy dopiero zaczynasz działalność.

Czym jest pozycjonowanie firmy? Chodzi o określenie, w jaki sposób klienci mają myśleć o swoich produktach i usługach. Zdefiniowanie swojej pozycji na rynku powinno być jedną z pierwszych rzeczy, które musisz zrobić w swoim planie biznesowym lub marketingowym. Pomaga Ci w zrozumieniu, co robi Twoja firma, dla kogo to robisz i czym różnisz się od konkurencji.

Na przykład, czy na jakim poziomie ustalić ceny? Wybierasz wariant tani np. dla rodzin? A może oferujesz wysokiej klasy usług? Zadawanie sobie tego typu pytań może pomóc ci ustalić, gdzie chcesz być pozycjonowany na rynku. Jeśli chcesz być postrzegany jako dostawca usług luksusowych a przy tym uzyskać wyższe ceny musisz rozeznać rynek, jak zachowuje się konkurencja, czego oczekują klienci i zademonstrować swoją wiedzę i doświadczenie na tym rynku.

Po ustaleniu swojej pozycji na rynku będziesz w stanie ustalić, jakie inne działania biznesowe możesz rozważyć, aby dopasować je do swojego celu. Chociaż pozycjonowanie może wydawać się marketingowym żargonem, ważne jest, aby od samego początku było właściwe. Pomaga Ci być pewnym i skoncentrowanym na działaniach marketingowych i biznesowych.

Agencja Quadrata stawia na kobiety. Z założenia wspieramy firmy prowadzone przez kobiety ale również firmy, których produkty i usługi dedykowane są kobietom. Projektujemy dla cukierni, kwiaciarni, salonów kosmetycznych, salonów Spa. Projektujemy dla sklepów, stacjonarnych i internetowych. Projektujemy opakowania. Projektujemy dla hoteli i restauracji. Stworzyliśmy bazę maszyn, zarówno profesjonalnych maszyn cyfrowych takich jak Konica Minolta Accurio Press oraz takich, które umożliwiają użycie uszlachetnionych technik druku, nakładanie złotej folii czy techniki letterpress. Drukujemy na wspaniałych papierach, które kupujemy głównie we Włoszech i w Niemczech.

Pragniemy wykorzystywać swoje międzynarodowe doświadczenie do pozycjonowania się jako dostawca usług na rynku wyższym.

Ceny jednak są polskie, obiecujemy. Dla wszystkich kobiet, właścicielek firm zawsze 20 % zniżki.

I pamiętaj: Fortuna sprzyja odważnym./vc_column_text]

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.