a
a
Najczęściej zadawane pytania

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, abyś mógł się sam zorientować co i jak.

HOMEPAGE
+ - Dlaczego warto inwestować w marketing?

Marketing jest ważny, ponieważ pomaga Twoim klientom zrozumieć, dlaczego Twój produkt lub usługa jest lepsza lub inna niż konkurencja. Marketing jest ważny, ponieważ pozwala firmom utrzymywać długotrwałe i stale obecne relacje ze swoimi odbiorcami. … Twoja publiczność chce nawiązać relację z Twoją marką, a marketing do tego służy. Marketing jest ważny, ponieważ sprzedaje produkty lub usługi. Marketing marki buduje wiarygodność – ludzie kupują produkty, które lubią od firm, które znają i którym ufają.

+ - Dlaczego potrzebuję planu marketingowego?

Dobry plan marketingowy może pomóc dobrze pozycjonować swoją markę, dotrzeć do grupy docelowej, zwiększyć bazę klientów i ostatecznie zwiększyć zyski. Często jest wymagany przy poszukiwaniu finansowania i pomaga ustalić jasne, realistyczne i wymierne cele dla Twojej firmy. Opracowanie planu marketingowego wymaga badań, czasu i zaangażowania, ale jest to bardzo cenny proces, który może znacznie przyczynić się do sukcesu firmy.

+ - Czym jest pozycjonowanie marki?

Pozycjonowanie marki polega na zaprojektowaniu oferty i wizerunku firmy, aby zajmować szczególne miejsce w umyśle rynku docelowego”. Innymi słowy, pozycjonowanie marki opisuje, w jaki sposób marka różni się od swoich konkurentów i stwarza jej obraz w umysłach klientów. Strategia pozycjonowania marki polega zatem na tworzeniu skojarzeń marek w umysłach klientów, aby postrzegali markę w określony sposób.

+ - Dlaczego pozycjonowanie marki jest ważne?

Poprzez kształtowanie preferencji konsumentów, strategie pozycjonowania marki są bezpośrednio powiązane z lojalnością konsumentów, kapitałem marki opartym na konsumentach i chęcią zakupu marki przez konsumentów. Skuteczne pozycjonowanie marki można określić jako stopień, w jakim marka jest postrzegana jako korzystna, inna i wiarygodna w umysłach konsumentów.

+ - Jak zrobić pozycjonowanie marki w trzech prostych krokach?

Krok 1: Aby stworzyć wyjątkowe i skuteczne pozycjonowanie dla Twojej marki, musisz rozeznać się i przeanalizować:

Zrozum, jaka jest siła Twojego produktu czy usługi, określ cele i priorytety rozwoju

Zidentyfikuj konkurencję, przyjrzyj się ich ofercie i strategii, znajdź “Points of difference” czyli punkty w których się rożnicie.

Określ swoją grupę odbiorców.

Krok 2: Gdy już to zrobisz, musisz wybrać sposób wyrazu swojej marki czyli jak styl, ton głosu, sposób mówienia, język designu będziesz używał i jakie będziesz w stanie stworzyć customer experience czyli “doświadczenie konsumeckie”.

Krok 3: Następnym wyzwaniem jest odzwierciedlenie tego pozycjonowania marki we wszystkim, co robisz – osobowość marki, projekt opakowania, produkt, usługa, projekt identyfikacji wizualnej, komunikacja i in.

+ - Czym jest branding?

Branding to wszystko, w jaki sposób możesz stworzyć wizerunek swojej firmy w oczach klientów. Branding oznacza uporządkowanie wizerunku, standaryzacje i niezmienność. Stałe i niezmienne atrybuty jak Logo, Logotyp i dalej kolory, czcionki, proporcje, grafiki, ilustracje, ikony, infografiki, symbole,wzory itd …które stwarza osobowość marki.

+ - Dlaczego warto inwestować w branding?

Twoja tożsamość marki, która obejmuje Twoje logo, logotyp, paletę kolorów i inne kluczowe elementy, jest zasadniczo twarzą Twojej firmy. Dla wielu osób jest to również pierwsze wrażenie, jakie zrobi na nich Twoja firma. Możesz mieć wszystkie referencje i osiągnięcia, jednak wiele osób będzie oceniać Twoją tożsamość marki jako odzwierciedlenie Twojej pracy. Wizualne zrozumienie Twojej marki zainicjuje pierwszy punkt kontaktu. Ponieważ wiele osób bierze pod uwagę tożsamość wizualną Twojej firmy, chcesz mieć pewność, że tworzysz właściwe postrzeganie swojej marki przez społeczeństwo. W rezultacie, użycie logo za 5$ z losowej strony internetowej byłoby dużym błędem. Zamiast tego potrzebujesz agencji, która może zaoferować badania rynku, zaufanie, kreatywne doświadczenie i wiedzę, a co najważniejsze, obiektywną i zewnętrzną perspektywę.

+ - Jakie znaczenie ma branding dla Startupu?

Jednym z głównych znaczenia brandingu dla startupów jest to, że pomaga nowej organizacji ustanowić własną tożsamość. Jak wspomniano wcześniej, marka to nie tylko logo firmy, ale znacznie więcej niż nazwa lub projekt. To cała osobowość organizacji. Dlatego ważne jest, aby firma wybierała i promowała markę, która reprezentuje ich metody biznesowe i podstawowe wartości. Jasna wizja zapewni sukces startupu na dłuższą metę. Podając swój cel od samego początku, znacznie łatwiej jest realizować plany.

+ - Dlaczego warto pracować z Agencją Quadrata?

Ponieważ chcemy być twoimi nowymi klientami :)! Jednak z całą powagą – zainwestujemy nasza kreatywność, wiedzę i doświadczenie  w sukces Twojej firmy i chcemy Ci pomóc, niezależnie od tego, czy projektujemy logo, nową stronę internetową, czy tworzymy niesamowitą kampanię w mediach społecznościowych. Stworzyliśmy nasze usługi wokół Ciebie aby Ci pomóc. Chcemy, aby proces był tak łatwy i przystępny, jak to tylko możliwe, ponieważ masz cele do osiągnięcia!

+ - Dlaczego warto wybrać nas ponad dużą agencję?

Ponieważ możesz pracować bezpośrednio ze swoim projektantem i nie musisz się martwić, że zgubisz się wśród setek innych klientów. A ponieważ mamy doświadczenie w pracy w dużych agencjach, jestem w stanie zapewnić ten sam poziom usług. Nie wspominając o poziomie kosztów jakie musiałbyś ponieść.

+ - Gdzie się znajdujemy?

Siedzibę naszej firmy mamy w Obornikach Śląskich – przy głównej ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego, w zabytkowej willi z 1900 roku otoczonej parkiem ze wspaniałą, twórczą atmosferą dookoła, 23 kilometry od Rynku we Wrocławiu –  ale pracujemy z klientami z całej Polski i na całym świecie, ponieważ tworzymy materiały w wielu językach, zaś język wizualny jest uniwersalny.

+ - Czy pracujemy z klientami międzynarodowymi?

Tak! Zaletą pracy w erze cyfrowej jest to, że możemy pracować z klientami z całego świata.  Nasze strefy czasowe mogą się różnić, ale nasz proces i praca są takie same! Mamy doświadczenie w pracy w różnych krajach i na różne rynki.

+ - Jak przebiega proces projektowania?

Przede wszystkim organizujemy spotkanie w celu omówienia wymagań projektowych, a następnie opracujemy plan wraz z terminarzem. Na tym etapie nie ma żadnego obowiązku. Jeśli zdecydujesz się zaakceptować ofertę, będziesz musiał wpłacić zaliczkę zanim zaczniemy projektować.

Następnie przeprowadzimy badania, stworzymy wstępne koncepcje projektowe i przedstawimy je w celu uzyskania opinii. Zawsze będziesz miał możliwość przekazania nam swojej opinii . Gdy wszystko zostanie zatwierdzone, sfinalizowane i opłacone, wysyłamy sfinalizowane pliki. Zajmiemy się wtedy drukowaniem i / lub tworzeniem strony.

+ - Kto jest właścicielem praw autorskich do ostatecznego projektu?

Po podpisaniu projektu i otrzymaniu pełnej płatności, jesteś właścicielem 100% praw autorskich do ostatecznego projektu.

Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania projektu w naszym portfolio i naszych materiałach marketingowych.

+ - Jakie pliki otrzymam po zakończeniu projektu?

Zawsze końcowe pliki należą do klienta a prawa autorskie projektu zawierają wszystkie legalne licencje.

+ - Jak długo trwa proces projektowy?

Każda praca jest inna. Jeśli masz na uwadze konkretny termin, daj nam znać na początku procesu, a my poinformujemy Cię, czy jest to możliwe. Kiedy zaczniemy pracować razem, wyślemy Ci zestaw powitalny, który określa harmonogram projektu, abyś wiedział, kiedy możesz oczekiwać, że usłyszysz ode nas i kiedy oczekuję, że usłyszę od ciebie. W przypadku większych projektów udostępnimy Ci platformę na której sprawdzisz każdy etap projektu.

+ - Potrzebuję projektanta na stałe, czy możecie mi w tym pomóc?

Absolutnie, Tak! Mamy wielu klientów, z którymi pracujemy od dłuższego czasu. Oferujemy pakiety cykliczne, jak również usługi private label dla agencji. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli omówić Twoje wymagania.

+ - Jakie oprogramowanie wykorzystujecie do tworzenia projektów?

Projekty dla naszych klientów są projektowane za pomocą pakietu Adobe Creative Suite (Illustrator, Indesign i Photoshop i in).

+ - Czy zajmujecie się drukowaniem ?

Zdecydowanie, tak! Ponieważ łączymy usługi projektowania i drukowania pod jednym dachem, oferujemy krótszy czas realizacji zlecenia a także kontrolę na każdym etapie tak aby końcowy produkt był taki jaki zaplanowaliśmy wspólnie. Łącza nas również  dobre relacje z wieloma drukarniami więc możemy uzyskać świetną ofertę na drukowanie niestandardowych produktów. Alternatywnie, jeśli wolisz samodzielnie zorganizować drukowanie, udostępnię Ci projekty końcowe w dowolnym wymaganym formacie. Na początku omówimy, jak wolisz.

+ - Czy dostosujecie Pakiety jeśli moje wymagania są niestandardowe?

Absolutnie! Stworzyliśmy ogólne pakiety w oparciu o zapytania klientów, ale wszystko jest w 100% konfigurowalne. Daj nam znać, czego potrzebujesz dla swojej firmy, a my stworzymy niestandardową propozycję i wycenę tylko dla Ciebie. Wiemy, że cele i potrzeby wszystkich są różne, dlatego zawsze chętnie omawiamy te potrzeby i tworzymy niestandardowy pakiet dla Ciebie!

+ - Czy można się wycofać w trakcie pracy nad projektem?

Pełne warunki i umowy można znaleźć w umowie dotyczącej projektu. W przypadku rozwiązania umowy klient jest odpowiedzialny za wszystkie poniesione opłaty i utraci licencję na korzystanie z jakichkolwiek wstępnych projektów. Przedpłaty projektu nie podlegają zwrotowi, a wszystkie opłaty nie podlegają zwrotowi po zakończeniu projektu.

+ - le kosztuje praca z AQuadrata?

Każdy projekt jest zupełnie inny i chętnie przedstawimy ofertę, gdy dowiemy się więcej o wymaganiach projektu.

 

Pomyśl o designie jako inwestycji. Świetny design w połączeniu ze świetnym produktem lub usługą będzie się opłacać rok po roku przez cały okres działalności firmy.

Jeśli rozumiesz, jak opłacalny może być dobry projekt, zadzwoń – porozmawiajmy!

Tel – 48 531 30 15 03

+ - Czy możecie pracować za darmo?

Już teraz wykonuję darmową pracę dla mojej wybranej organizacji charytatywnej ale oferuję hojne rabaty przedsiębiorczym kobietom, właścicielkom firm, gdyż chcę być częścią globalnego ruchu wspierającego inicjatywy biznesowe kobiet – Empowering Women – wspierającego zdolności kobiet do “korzystania z prawa do kontrolowania i korzystania z zasobów, aktywów, dochodów i własnego czasu, a także umiejętności zarządzania ryzykiem i poprawy ich statusu ekonomicznego i dobrobytu a także poczucia szczęścia”.

https://en.wikipedia.org/wiki/Women’s_empowerment

+ - Kiedy mam zapłacić?

Przed rozpoczęciem projektu wymagana jest przedpłata. Jest to zazwyczaj 25% -50% całkowitej ceny, w zależności od specyfikacji. Płatność za większe projekty zostanie podzielona na części. 

Pobierz Regulamin

Jeśli masz dalsze pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

a